пʼятниця, 29 липня 2016 р.

Відповідаю на деструктивні закиди замість конструктивної роботи

Мабуть, невід’ємною складовою депутатської діяльності є спростування чуток, домислів, перекручувань та інших «приємних» речей, що лунають на твою адресу. Замість того, щоб направляти зусилля в робоче русло, я змушений витрачати свої нерви та час на таку деструктивну діяльність.

Тож, коротко пройдусь по останнім закидам на мою адресу та адресу тих, кого вважаю своїми поплічниками:
1)               Щодо порушення регламенту, коли останню сесію зібрали день у день. Не буду ніяк захищатись. Так – це погано, неправильно, я завжди «галасно» виступаю проти таких речей. Розглянуті на цій сесії питання дійсно були дуже важливі. Чи це виправдовує? Не думаю, але так сталось. На майбутнє, докладу всіх зусиль, щоб таке не повторювалось. Загалом, вважаю, що регламент виконується на «4+». Максименко Ю.П. стверджує, що все залишилось по-старому. Нагадаю, Юрію Петровичу, що по старому – це коли саме Ви були секретарем сільської ради.
По суті розглянутих на сесії питань. Впровадження системи Prozorro (положення та рішення про яку, до речі, мною розроблене та прийнято радою на передостанній сесії. З 01.08.всі закупівлі понад 50тис. грн. проводитимуться в системі Prozorro) до такого поспіху не має відношення тому, що на сесії ще не виділялись кошти на будівництво котельні в садочку, а було затверджено кошторисну частину проектної документації на суму 1035,19 тис. грн. та титул. Це було необхідно, щоб робити наступні кроки бюрократичної системи для будівництва. Навіщо взагалі будувати в садочку окрему будівлю котельні пояснювати не буду. Думаю батьки, які водять дітей в садочок знають навіщо.
Другим питанням було: закласти в бюджеті кошти на розроблення детального плану території під амбулаторію. Не замовлення проекту на 800тис., не оплата проекту на 800тис., а замовлення детального плану вартістю 60 тис.грн. Щоб до нового року закінчити проектні роботи (паперову волокиту) та з нового року почати будівництво.
2)               Щодо «неприкритих лоббі». Чесно кажучи, не зрозумів що, чи кого я лобіюю. Автор коментаря про це змовчав. Якщо уточнить, зможу щось сказати по суті.
3)               Щодо території виставкового комплексу та Привалова. Для загального розуміння поясню, що Привалов – не забудовник, він – власник земельної ділянки. Нещодавно він, як власник земельної ділянки звернувся із заявою надати йому дозвіл на виготовлення детального плану території, щоб запланувати житлову забудову. Звісно він отримав негативний висновок господарської комісії, тому що генеральний план передбачає там громадську забудову. Все логічно і правильно. Щодо мого особистого ставлення до цієї ділянки та того, що на ній має бути – я буду вивчати думку виборців під час громадського обговорення і, спираючись на їх думку, сформую свою позицію.
4)               Щодо очисних споруд. Господарська комісія – профільна комісія з питання очисних споруд тому не дивно, що саме члени цієї комісії керують цим питанням. Всі інші депутати долучаються, завжди в курсі того, що відбувається. Названа сума в 280млн. грн. не підйомна для сільських рад (навіть з усіма інвесторами), що розташовані по Бориспільській трасі. Тому, перш за все, це питання районного, чи обласного рівня, а то й державного рівня..
А Максименко Ю.П. хочу сказати. Для людини, що претендує на посаду голови господарської комісії, Вам варто глибше вникати в питання очисних, а не надіятися на Карпенко А.
5)               Щодо програми «Питна вода». Завершено перший етап програми – зйомка та складання плану стану та розведення мережі водопостачання. Виділено кошти на другий етап: розробка ТЕО на реконструкцію мереж водопостачання та очистку води, виходячи з результатів першого етапу.

Що стосується мого округу (Погребняка 13).
6)               Щодо підключення АВТ "Баварія" до КНС. Це питання на моїй зустрічі з виборцями підняв Кулєшов С.І. На зустрічі я сказав, що в мене лише один голос і вирішити дане питання зважаючи на кількісний склад ради я ніяк не зможу. Сергій Іванович з Вами ми домовились, що дану проблему можна вирішити шляхом Місцевої ініціативи (до речі, це демократичний механізм затверджений в Положенні за Рішенням мого авторства), показати іншим депутатам, що для людей це важливо, зібравши підписи під Місцевою ініціативою. Ви попросили прислати Вам положення і при свідках обіцяли розпочати процес Місцевої ініціативи (Положення я Вам скинув в той же день – нажаль від Вас жодних дій по сьогоднішній день).
Також хочу уточнити в Кулєшова С.І. в чому і як саме я, цитую: «повністю залежний і пов'язаний з сільським головою»? Морально? Психологічно? Фінансово? Може, кровний зв'язок знайшли?
7)               Щодо смітників. Були свідки, які чудово чули, що ви говорили лише про перенесення баків. Я вам пояснив чому зробити це не вдасться (це не прибудинкова територія Погребняка 13. Якщо заставляти прибирати баки КУП, то і баки ОСББ Погребняка 13 теж треба прибирати). Також я пояснив, що жителі, які вийшли на толоку організовану Аліною запропонували привести в порядок зону ТПВ, як це зроблено біля Фори. І саме після толоки, за ініціативою жителів, я звернувся з цим питанням до Ради – це було у БЕРЕЗНІ, а зустріч відбувалась зі мною 15 ТРАВНЯ, а тому факти і свідки говорять про те,що Ви приписуєте собі ініціативу тих жителів, які наводив лад зі сміттям. І, до речі, о другій ночі КУП сміття не вивозить, а якщо хтось і вивозить, то це Роза Вітрів, яка обслуговує ОСББ.

8)               Також до мене дійшли слухи нібито за моєю ініціативою зрізано горіх біля 5-го під’їзду. Жителі нашого будинку на зустрічі просили почистити сухі гілки на дубах біля гаражів та на горіху біля 5-го під’їзду (так як уже були випадки падіння на машину і на дитину гілля з горіха) – все це було виконано. Єдине, житель з першого поверху 5-го під’їзду, за власною ініціативою, викликав КУП і горіх спиляли повністю. Мотивував він це тим, що у нього сирість від тіні горіха в квартирі. Я, був категорично проти спилювання дерева, просив його не чіпати – проте коли повернувся з роботи, горіха уже не було.